× Εδώ τα μέλη μπορούν να συζητούν για θέματα που τους προβληματίζουν και δεν εμπίπτουν στα στενά επαγγελματικά ενδιαφέροντα

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΤΟΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ

12/05/2017 08:33 #2309 από teok
Ξέρει κάποιος αν το πτυχίο μας καλύπτει αυτό το πιστοποιητικό ή πρέπει να το αποκτήσουμε???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

15/05/2017 07:33 #2310 από s@m
Εννοείς το "Πιστοποιητικό Γνώσεων Ορθολογικής Χρήσης Γεωργικών Φαρμάκων";

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

15/05/2017 21:43 #2311 από teok
σε διαγωνισμό το ζητούσαν όπως το έχω γράψει στον τίτλο...αλλά εννοούν αυτό που λες....ορθολογική χρήση γεωργικών φαρμάκων. καλυπτόμαστε από το πτυχίο μας ή όχι??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

16/05/2017 22:12 #2312 από s@m
Σύμφωνα με την παράγραφο 2 του άρθρου 12 της με αριθ. πρωτ. 8197/90920/22-7-2013 (ΦΕΚ Β'1883) Κοινής Υπουργικής Απόφασης, η κατοχή πτυχίου Γεωπόνου Ανώτατου Εκπαιδευτικού Ιδρύματος (ΑΕΙ) ή πτυχίου Τμήματος Φυτικής Παραγωγής ή Τμήματος Διοίκησης Γεωργικών Εκμεταλλεύσεων της Σχολής Τεχνολογίας Γεωπονίας ή Τμήματος Θερμοκηπιακών Καλλιεργειών και Ανθοκομίας της Σχολής Γεωπονίας των Τεχνολογικών Εκπαιδευτικών Ιδρυμάτων (ΤΕΙ) ή ισότιμου πτυχίου ή διπλώματος αντίστοιχων ειδικοτήτων σχολών κράτους μέλους της ΕΕ ή χωρών εκτός ΕΕ, επέχει θέση πιστοποιητικού γνώσεων ορθολογικής χρήσης γεωργικών φαρμάκων αορίστου ισχύος.

Οπότε αν δεν έχει αλλάξει κάτι, δε μας καλύπτει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

20/02/2018 19:19 #2313 από george
Το οτι πλέον η σχολή είναι Γεωπονίας και το τμημά Δασολογίας αυτό μήπως αλάζει κάτι;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.275 δευτερόλεπτα