Μεταπτυχιακά προγράμματα σπουδών, διδακτορικά και μεταδιδακροτικά που προσφέρονται απο τις σχολές Δασολογίας και τα τμήματα Δασοπονίας, από άλλες σχολές της Ελλάδας αλλά και του εξωτερικού

Αναζήτηση πρακτίκης εμπείριας

Περισσότερα
20/11/2016 21:16 - 20/11/2016 21:18 #2300 από Zymer
Αναζήτηση πρακτίκης εμπείριας δημιουργήθηκε από Zymer
Καλήσπερα σε όλους.

Σαν νέο μέλος αυτής της διαδικτυακής κοινότητας χαίρετω ολα τα μέλοι. Θα προσπαθήσω να συνεισφέρω και έγω οσο μπορώ.

Αρχικά συγνώμη αν εχω αναρτήσει την ερωτησή μου σε λάθος υποκατηγορία. Ελπίζω οι admins να με συνχωρέσουν.

Είμαι φοιτητής στην Βόρεια Ουαλια και σπουδάζω Δασολογία. Είμαι στον δεύτερο χρονο προς τον τρίτο. Μας δίνεται η δυνατότητα στον τρίτο χρόνο να κάνουμε ένα χρονο πράκτικης εμπειρίας σε συνεργασία με κάποιο οργανισμό και τον τέταρτο χρόνο να γράψουμε την τελικη εργασια για να πάρουμε το πτύχιο.

Έτσι προσπαθώ να βρώ και εγώ κάτι στην Έλλαδα μίας και είμαι Έλληνας και τρέφω ιδιαίτερο ενδιαφέρον για την έλληνικη φύση και γένικα για τον τόπο και θέλω να γυρίσω πίσω όταν τελειώσω με το κάλο.

Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει κάτι η να με κατευθύνει κάπου? Εχω ίδη στείλει e-mail και προσπαθώ να επικοινονήσω με διάφορους δήμοσιους οργανισμούς και έχω στείλει και στο ΑΠΘ. Οποιαδήποτε πληροφορία θα μου ήταν χρησιμη.

Ευχαριστώ.
Last edit: 20/11/2016 21:18 by Zymer. Αιτία: Νότια=Βόρεια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.244 δευτερόλεπτα

Επικοινωνία

 

Δημοφιλή Αρχεία

Έκθεση Φωτοερμηνείας 664
coord_gr 347
Πράξη Χαρακτηρισμού συνοδευόμενη από την Έκθεση Αυτοψίας και Εισήγηση 324
Πίνακες παραγωγής Κοσσενάκη 261
Οδηγός ενσωμάτωσης WMS (ΑΦ Κτηματολογίου) στα Google Earth και QGIS 246

Τελευταία Μέλη

  • bio
  • GM ENGINEER
  • Musicswido
  • ΦΥΔΑΝΑΚΗΣ
  • Ektor